הסרת שיער בלייזר

הפתרון לעור חלק ויפה, הודות ללייזר המתקדם ביותר

DIOLAZE XL היא ידית הלייזר המתקדמת ביותר כיום בעולם להסרת שיער ומבטיחה טיפול יעיל, קצר וידידותי הרבה יותר ממה שהכרנו עד כה.

בניגוד למתחרים הDIOLAZE XL כוללת את איזור הטיפול הגדול ביותר תוך כדי הקפדה על בטיחות ושמירת עור המטופל במקביל להרס שורשי השיער במהירות ובקלות.

הטיפול בידיות DIOLAZE XL הוא הטיפול המוביל בתחומי הסרת השיער וטיפולי לייזר בפרט.

ידית הלייזר 755/810 החדשנית מעניקה תוצאות מעולות ומהירות ומאפשרת טיפול בספקטרום רחב יותר של גווני השיער.

כמה טיפולים נדרש בכדי להשיג תוצאות?

החל מהטיפול הראשון ובכל טיפול שלאחריו צפיפות השיער פוחתת. יש מטופלים שדיווחו על תוצאות משביעות רצון כבר לאחר 4-6 טיפולים.

מספר הטיפולים הנדרשים משתנה מאדם לאדם בהתאם לנתונים שלו: צבע השיער, סוג וצפיפות השיער, כמו כן גוון העור ואיזור הטיפול.

באילו אזורים ניתן לטפל?

בעזרת DIOLAZE XL ניתן לטפל בבטיחות וביעילות בכל אזור שצומח בו שיער לא רצוי: רגליים, זרועות, גב, בטן, צוואר, סנטר, פאות ועוד.

איך מתבצע הטיפול?

הייחודיות של ה-DIOLAZE XL היא היכולת לזהות באופן מהיר ויעיל את הפיגמנט של השערה ע”י קרן לייזר ממוקדת וחכמה, ע”י כך “לחסל” את השורש כך שלא יוכלו לצמוח שוב בעתיד, בשונה משיטת ה- IPL המתפזרת על שטח פנים רחב, ה- DIOLAZE XL עובדת בשיטה המשמידה את זקיקי השיער ע”י חימום בקרן לייזר חכמה וממוקדת, מה שמבטיח תוצאות מקסמיליות בזמן קצר.

מהיום בעזרת DIOLAZE XL ניתן לטפל במגוון רחב ביותר של סוגי השיער.

האם הטיפול כואב?

ב – DIOLAZE XL ישנה מערכת קירור הפועלת בשלוש רמות: קירור לפני הטיפול, קירור במהלך הטיפול, וקירור לאחר הטיפול וזאת במטרה להעניק למטופלים חווית טיפול אופטימלית קצרה, נעימה ונוחה.

רוב המטופלים שעברו טיפול הסרת שיער בלייזר בידית ה – DIOLAZE XL דיווחו שהטיפול כמעט אינו מורגש. בהשוואה למכשירים האחרים הקיימים בשוק, לידית DIOLAZE XL ישנו משטח מובנה לקירור העור מהגדולים והאפיקטיביים ביותר.

למה צריך סדרת טיפולים כדי להגיע לתוצאה טובה בהסרת שיער?

כמו בכל השיטות להסרת שיער בלייזר, גם הטיפול ב –  DIOLAZE XL מצריך סדרת טיפולים.

כדי שטיפול הסרת שיער בלייזר יהיה יעיל, חשוב לעשות אותו בשלב האנגן, השלב הראשון בצמיחת השערה, ולא בשאר השלבים של מחזור השערה.

לפי מחזוריות צמיחת השיער בגוף לא כל שיער נמצא בשלב ה – Anagen ולכן חשוב להקפיד על סדרת טיפולים ולהגיע לשיער חדש שנמצא בשלב האנגן תוך שמירה על טווחי טיפול נכונים, מה שמאפשר להרוס את שורשי השערה בשלב הראשוני שלה ובכך להשיג תוצאה מרבית ומהירה כמה שיותר.

לקוחות ממליצים

מעוניינים בשירות שלנו להסרת שיער?

השאירו כאן פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם