כללי

שגרת טיפוח יומי – למה זה חשוב?

המשמעות של ‘שגרת טיפוח יומי’, הינו טיפולים חיוניים שאנו מעניקים לגוף ולעור הפנים בבית או אצל הקוסמטיקאית שלנו. כיום מושג הטיפוח אינו שמור רק לנשים, שכן לא מעט גברים, בדיוק כמו נשים, מטפחים את עצמם בכך שהם עוטים על גופם קרמים ומשחות, מסתפרים וצובעים שיער, רוכשים בגדים חדשים, מסירים שיער מיותר מהגוף, מקיימים פעילות ספורטיבית ופעולות נוספות שמסייעות להם להיראות ולהרגיש טוב יותר עם עצמם. היעדר טיפוח יכול להעיד על אדם מוזנח או חולה ועל כן, יש חשיבות גדולה לשגרת הטיפוח היומי ונכון יהיה להקדיש לה את מלוא תשומת הלב.

אילו סוגי טיפוח יש?

כיום יש מגוון סוגי טיפוח, בניהם נמצא את כל תחום הסרת השיער מהגוף באמצעות שיטות שונות, בניית ציפורניים, מניקור ופדיקור, מריטת גבות וסידורן, הצערת הפנים וטיפול בקמטים, מילוי שפתיים ועוד. כמו כן, טיפולי עור למיניהם גם הם נמצאים תחת ההגדרה של טיפוח ומטרתם להשיב לעור הפנים והגוף את הלחות, לעודד הצערת עור הפנים ולטפל בכל בעיה באופן ספציפי. לכל מי שסובל מבעיות עור באזור הפנים, מומלץ להסתייע בקוסמטיקאית מומחית שתעניק מענה הולם. 

טיפוח פנים באמצעות מוצרים איכותיים

חשוב להבין שטיפוח של הגוף לא מסתיים במריחה של קרם מסוים שרכשתם בפארם, שכן כיום יש הרבה יותר מודעות לאיכות הקרם בו נעשה שימוש. ישנם קרמים אורגניים שמיוצרים מחומרי גלם טבעיים לגמרי שלא גורמים נזק לעור, בעוד שקרמים אחרים שרוכשים אותם, כמעט בכל חנות פארם, עשויים להכיל בתוכם כימיקליים מזיקים שבטווח הארוך גורמים לנזק בלתי הפיך לעור הפנים והגוף. על כן, חשוב לבחור רק במוצרים ותכשירים איכותיים שאולי העלות שלהם מעט יקרה יותר, אך הם יגנו על העור באופן שהם יעניקו לו את כל החומרים להם הוא זקוק וכך יחסכו מכם טיפולים יקרים בעתיד.

קוסמטיקאית תהייה הכתובת לכל טיפולי הטיפוח, היא תדע לאבחן את סוג העור בצורה מקצועית ומדויקת ותדע להתאים לכל מטופל את התכשיר המדויק עבורו ולהדריך אותו כיצד יש לעשות בו שימוש על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

באתר – “ביוטי קוסמטיקס”, עומדות לשירותך צוות קוסמטיקאיות מקצועיות בניהולה של נטלי אוחנה, קוסמטיקאית P.M.E מומחית בתחום עור הפנים, לאחר פנייתך תוצמד לך קוסמטיקאית מומחית שתערוך אבחון באמצעות הרשת / תמונות שתצלמי ותשלחי, לאחר התרשמות של הקוסמטיקאית המומחית, תקבלי הנחיה ותדרוך מלא  אודות התכשירים המתאימים לעור הפנים שלך והטיפול המתאים.

 

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב