כללי

טיפול פנים לגבר בירושלים 

קוסמטיקאית לטיפול פנים בירושלים

רבים חושבים שרק נשים הולכות לעשות טיפולי פנים ושבכלל כל התחום הזה של טיפוח עור הפנים הוא לנשים בלבד. אבל, בשנים האחרונות יותר ויותר גברים מתחילים ללכת ולעשות טיפולי פנים מהסיבה הפשוטה שלכל אחד מגיע להרגיש יפה ומטופח. רבים עדיין חושבים שטיפולי פנים אינם מותאמים לצורך של גבר, ויתר על כן שהוא לא צריך בכלל את הטיפול, נציג כאן כמה סיבות לכך שאין שום סיבה לא ללכת לעשות טיפול פנים לגבר.

 

טיפול פנים לגבר – מה תכלס קורה? 

בטיפולי פנים לנשים יש חלק משמעותי של סידור גבות, מסכות ועניינים שאולי לגברים נשמעים טיפה מיותרים. אצל קוסמטיקאית לגברים תוכלו לקבל טיפול שמותאם לצורך שלכם, אם תרצו לסדר גבות תסדרו אם לא אז לא, בעיקר החלק החשוב בטיפול הוא הניקוי של העור שמשפר את המראה החיצוני שלכם.

אז מה שתכלס קורה על מיטת הטיפול הוא שאתם נשכבים לבין שעה לשעה וחצי של טיפול מרגיע ומנקה בו עושים ניקוי לעור דרך הוצאת שחורים, חומרים חומציים מנקים ועוד כל מיני סוגים של פעולות תלוי בקוסמטיקאית. למעשה במהלך טיפול הפנים יכול להיכלל גם עיסוי מרגיע לקרקפת, מסכות פנים שונות וכל זה באווירה מאד מרגיעה ונקייה כך שהטיפול גם מסייע לשיקום המראה וגם מרגיע את המטופל.

פנים יפות ומטופחות זה משהו שמתעלה על סוגיות מגדריות. לכל אדם יש פנים וכל אדם שפוגש אותך מסתכל ראשית כל על הפנים שלך, וכמו שלא נעים לכם להסתכל על פנים לא מטופחות כל כך להפך. טיפול פנים לגבר בירושלים יכול לתת לכם מראה מקצועי יותר ומטופח יותר בעזרת ניקוי טוב של העור.

 

למה כדאי לגברים לעשות טיפול פנים? 

  • ייצוגיות – אם אתם עובדים בעבודה הדורשת מכם להיות ייצוגיים, עור פנים לא מטופח נתפש לעתים קרובות כלא מקצועי ולא ייצוגי. טיפוח עור הפנים שלכם בעזרת טיפול פנים יכול לסייע לכם להיראות מקצועיים יותר בפני הקולגות שלכם וכלל בפני אנשים שאתם מעוניינים להרשים.
  • במידה ואתם עובדים בעבודה פיזית – עבודה פיזית כוללת בתוכה פעמים רבות נזק רב לעור הפנים. גברים רבים עובדים בעבודות כאלו וללא טיפול בעור פניהם לאורך הזמן עורם נפגם באופן שקשה מאד לתקן. ללכת לטיפולי פנים אולי נשמע נשי, אבל אם חושבים על האספקט הטיפולי של העניין מבינים שסך הכל מקבלים ניקוי רציני לפנים כדי לשמור על העור.
  • אם סובלים מפצעונים – פצעונים היא בעיה של כולם ואין בכך ספק, למה שגברים לא יטפלו בפצעונים שלהם בדיוק כמו נשים? זה לא נעים להסתובב עם פרצוף לא מטופח ועוד יותר עם פרצוף שיש בו הרבה פצעונים או אפילו אקנה. ללכת לטיפול פנים יכול לסייע לכם לטפל בפגמים שיש לכם בעור ולהרגיש טוב יותר עם עצמכם והמראה שלכם.
  • מרגיע – בדיוק כפי שאתם הולכים למסאז’ כדי להירגע ולקבל אנרגיה להמשך, טיפול פנים מספק את זה וגם את האלמנט של הטיפוח. זה יכול להישמע לכם מוזר בהתחלה שבזמן שמנקים לכם את הפנים יש אפקט של ללכת למסאז’, אבל ככה זה באמת.

בזמן שאתם שוכבים על מיטת הטיפול, עם המסכה על הפנים ואולי אפילו יש מוזיקה מרגיעה, זה מספק שעה של שלווה, רוגע ושקט. גם כאשר מנקים לכם את הפנים וזה עשוי לכאוב קצת, גם מסאז’ טוב הוא מסאז’ שכואב קצת ואחר כך מרגישים הקלה אמיתית ובמקרה זה שיפור במראה.

איפה לעשות טיפול פנים כזה? 

נטלי אוחנה מביוטי קוסמטיקס היא קוסמטיקאית פרא רפואית שמוסמכת על ידי התמ”ת לעשות טיפולי פנים יסודיים, איכותיים, תוך מתן שירות מעולה. נטלי מונעת על ידי הרצון לעזור לאחרים להרגיש במיטבם ולהיראות במיטבם לכן במהלך הטיפול היא מתמקדת בקשיים שיש לכם עם העור שלכם ולא מנסה לדחוף לכם טיפולים סתם כך לשם עשיית הטיפול.

בזכות כל זאת נטלי מעניקה לכם טיפול יסודי ומרגיע שעונה על הבעיות שלכם. הטיפולים שלה מתאימים לגברים ונשים כאחד והיא יודעת להתאים את הטיפול הספציפי לאדם הספציפי תוך שהיא מקפידה על איכות הטיפול ויחס נעים. לפרטים נוספים וליצירת קשר לחצו כאן.

.

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב